Влакно Loopback

  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Simplex оптички влакна Loopback

    ● Мала загуба на вметнување, голема загуба за враќање

    ● Пријателски за корисникот, компактна големина

    ● Јакна од PVC или LSZH

    ● Полирање за PC/UPC/APC

    ● Добра разменливост и повторливост

    l Во согласност со спецификацијата Telcordia GR-326-CORE

    ● 100% функционално тестиран што гарантира перформанси и интегритет

    l Компатибилен со Fast Ethernet, Fiber Channel, ATM и Gigabit Ethernet

    ● Влакното G657.A1 ,G657.A2 може да се избере.0,9 мм или 2,0 мм